Projekty wnętrz Kraków

Architekt wnętrz Kraków

Aby nadać wnętrzom domu lub mieszkania nowoczesny, ekskluzywny wygląd, niezbędny jest projekt wnętrz.

Konieczne jest również zakupienie wszystkich niezbędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych, koordynacja projektu z nadzorem projektanta wnętrz, ciągłe korygowanie błędów pojawiających się podczas remontu czy wykończenia oraz wykonywanie innych ważnych prac.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz, doborze materiałów topowych produktów wykończeniowych oraz nadzorze architekta wnętrz.

Dzięki czemu masz pewność, że spodoba ci się projekt wnętrz i nie będzie problemów z jego realizacją.

Kiedy projekty wnętrz domu zostaną zatwierdzone, rozpoczynają się prace nad jego wdrożeniem.

Od początku do końca pracy konieczna jest stała komunikacja z architektem wnętrz.

Nowoczesny ekskluzywny projekt wnętrz projektowany jest z uwzględnieniem nawet najmniejszych detali. Przed rozpoczęciem pracy, nasi klienci mogą zobaczyć wersję 3D przyszłego wnętrza, która pokazuje, jak dane wnętrze będzie wyglądać po metamorfozie.

Architekci wnętrz z naszej pracowni zawsze chętnie wykonają projekt aranżacji wnętrza gdzie stworzą nowoczesne, ekskluzywne wnętrze pod klucz. Również sprawują nadzór architekta wnętrz nad pracami wykończeniowymi i koordynują projekt wnętrza domu na wszystkich etapach.


Projekt wnętrza domu

Salon - pomieszczenie, w którym odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia. Spotyka się gości lub relaksuje się z całą rodziną. Dyskutuje się o problemach lub radościach, podejmuje ważne decyzje.

Dlatego dobry projekt salonu oznacza, że jego wnętrze będzie dla Ciebie praktyczne. A elementy wystroju i dekoracje powinny uwzględniać zainteresowania, nawyki i charakter wszystkich członków rodziny, bez wyjątku. Projektując salon, nie musisz ograniczać swojej wyobraźni.

Sypialnia to miejsce, w którym zaczynamy i kończymy każdy dzień. Atmosfera powinna być spokojna. Urządzona powinna być uwzględniając intymną atmosferę. Projekt sypialni jest zazwyczaj w delikatnych kolorach i gładkich liniach. A oświetlenie używane jest raczej takie, które daje najbardziej miękkie światło.

Ale jeśli mówimy o nowoczesnym ekskluzywnym wnętrzu, sypialnia jest już miejscem nie tylko do spania. Także do innych czynności. Na przykład czytania lub grania w gry, uprawiania sportu, przechowywania rzeczy osobistych lub słuchania muzyki.

Projekt wnętrza mieszkania

Kuchnia - teraz coraz więcej osób uważa ją za prawie główne pomieszczenie w domu. I jest to dobry kierunek. Faktem jest, że kuchnia to miejsce, w którym gromadzi się cała rodzina. Nie tylko po to, aby jeść. Także dyskutować o sprawach błahych i ważnych.

Pokój dziecka - ekskluzywny projekt pokoju dziecka jest bardzo ważny. Ponieważ to projekt tego pokoju może zmienić poglądy dziecka, kształtować jego świat, wyobraźnie na kolejne lata. Jeśli dobrze zaprojektujesz pokój dziecka, będzie to znaczący wkład w jego przyszłość. Najlepiej, jeśli pokój będzie miał kilka stref - do nauki, relaksu i gier. Nowoczesna sypialnia to wspaniałe miejsce, w którym dziecko może w pełni poczuć się w atmosferze marzeń i magii.

Hol przedpokój. To miejsce, z którego idziemy do pracy, nauki, w podróż. Wszyscy goście zaczynają oceniać dom lub mieszkanie od aranżacji holu wejściowego. Świadczy nie tylko o całym domu, ale również o tych, którzy mieszkają w tym domu. Dlatego ekskluzywny nowoczesny projekt przedpokoju powinien być dobrze przemyślany, wygodny i przestronny. Aby wrażenie było jak najlepsze; wszystkie pomysły muszą zostać wdrożone, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia.

Łazienka - nowoczesny projekt łazienek nie różni się zbytnio od zwykłych łazienek. Jest to to same przestronne wnętrze z szerokim zastosowaniem jasnych wyrazów i takim samym układem elementów. Z tym że proces wzięcia prysznica lub kąpieli jest szczególnie wygodny.