+48 602 404 640 [email protected]

Realizacje

projekty wnętrz

Projektowanie wnętrz łazienki.

Jedna łazienka – kilka możliwości.

Pod czas projektowania łazienki testujemy wiele jej możliwości i układów funkcjonalnych. Projekty wnętrz łazienki to nie tylko wizualizacja, to przede wszystkim ustalenie odpowiedniego układu funkcjonalnego oraz w dalszej kolejności aranżacja wnętrza w oparciu o wybrane materiały wykończeniowe.

Projekt wnętrza salonu z kuchnią.

Salon, kuchnia, jadalnia – jak pogodzić wszystkie strefy funkcjonalne w jednym pomieszczeniu?

Zadanie dla architekta wnętrz. Efekt: funkcjonalnie, wygodnie i ładnie. Tutaj nie ma miejsca na chaos. Projekt wnętrza musi być przemyślany i dostosowany do domowników. A styl, kolory? Są indywidualne, dobrane do osobowości, charakteru, upodobań. We własnym domu, własnych wnętrzach musimy się czuć swobodnie i dobrze.

Nadzór nad realizacją projektu aranżacji wnętrza.

Sam projekt nie wystarczy by spełnić marzenia o pięknych wnętrzach domu czy mieszkania.

Projekt aranżacji wnętrz to pomysł przeniesiony na „papier”. Z pewnością nie wystarczy by zamieszkać w tych wnętrzach. Dla tego nadzór nad realizacją projektu aranżacji wnętrza staje się obecnie standardem. 

Pamiętać należy, że jest to w pierwszej kolejności sprawdzanie zgodności wykonywanych prac wykończeniowych i/lub remontowych z projektem wnętrz na poszczególnych etapach wykonania projektu. Przede wszystkim jest to również kontrola jakości wykonanych prac.

Modernizacja wnętrz

Modernizacja mieszkania -> ustawienie dodatkowego pokoju. 

Warto pamiętać, że znalezienie idealnego mieszkania z pewnością dla rodziny to często wnętrza mieszkań, które trzeba dostosować do potrzeb domowników. Ponieważ dodatkowy pokój w mieszkaniu to większy komfort mieszkania dla rodziny.

Jest to jeden z przykładów takiej aranżacji przestrzeni, gdzie z pierwotnie salonu otwartego na kuchnie wygospodarowaliśmy dodatkowy pokój sypialnie. Zdecydowanie komfort mieszkania dla tej rodziny zdecydowanie się zwiększył.

Renowacja mieszkania

Przed oraz po.

To jest fakt, nasze wnętrza nie zawsze od razu nam mówią jak można je wykorzystać. Przykładem jest to pomieszczenie, które na pierwszy rzut oka nie zachęcało.

Przede wszystkim, po ustaleniu możliwości technicznych pomieszczenia oraz preferencji i potrzeb klienta udało się zaprojektować i zaaranżować wnętrza do prowadzenia działalności gospodarczej klienta. A teraz zaprzyjaźniona ekipa remontowa wykonała wszystkie prace zgodnie z projektem gdzie pełniliśmy nadzór nad wykonaniem projektem wnętrza.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy w  aranżacji swojego mieszkania? Chcesz uzyskać wycenę swojego projektu? Przede wszystkim potrzebujesz nadzór autorski projektanta wnętrz. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się tylko dzwoń lub pisz? 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy w  aranżacji swojego mieszkania? Chcesz uzyskać wycenę swojego projektu? Przede wszystkim potrzebujesz nadzór autorski projektanta wnętrz. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się tylko dzwoń lub pisz? 

Kontakt
Menu